Hakkımızda

Rahman ve Rahim olan

Allah’ın (cc) adıyla.

Salat ve Selam Rehberimiz, Önderimiz, Liderimiz,’’ Habibim Sen olmasan Ben bu alemi yaratmazdım’’sözünün muhatabı Hz.Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin, Ehlinin ve Ashabı’nın Üzerine Olsun……

Herşeyden önce Rabbim yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz ibadetlerimizi, hasenatımızı yüce dergahında en aalii bir şekilde kabul-e karin eylesin. Yapacağımız hayırlı işlerde ve niyetlendiğimiz Umre Yolculuğu’muzda bizleri muvaffak kılsın.

Uzun yıllar bizzat bu işin içinde oluşumuz, bu konudaki tecrübe ve deneyimlerimiz, hakeza elemanlarımızın da tecrübeleri, konusunda uzman ve bilgili çok saygıdeğer hoca efendilerimizin rehberliğinde, ferah, temiz ve her bütçeye uygun otel seçenekleri ile, Hac ve Umre yolculuklarınızın rahat, huzurlu ve keyifli bir ortamda geçmesi için gerekli alt yapı ve donanıma sahip olarak çıkmış olduğumuz yolculukta Rabbim bizleri muvaffak kılsın.

Organizasyonlarda birinci önceliğimiz; siz değerli misafirlerimizin rahatı, huzuru ve bilinçli bir şekilde ziyaretlerinizi ve ibadetlerinizi yapabilmeniz için gerekli ortamın temin edilmesi konusunda azami gayreti serfetmektir.

Bu konuda ‘’İşi şansa bırakamayacak kadar büyük ve tecrübeli bir camiayız ‘’. Engin tecrübemizle, önümüze bakarak daha iyiye daha güzele nasıl ulaşırız gayretinde olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Maksadın en iyi şekilde hasıl olabilmesi için gayret sarfediyoruz.

Amacımız; Rabbimiz’in rızasını, büyüklerimizin sevgilerini kazabilmek ve siz saygıdeğer misafir kardeşlerimizin dualarını alarak ileriki yıllara daha emin adımlarla ilerlemektir. Bunu en iyi bilen ve idrakinde olan insanlar topluluğu ile bir aradayız hamdolsun….

Bu meyanda; Rabbimden tekrar Umrelerinizin ve ibadetlerinizin kabulünü temenni eder çıkmış olduğunuz kutlu yolculukta hem size hem bize muvaffakiyetler dilerim.

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN…
SELAM SAYGI VE DUA İLE…

Sehlen Turizm

Sehlen Turizm olarak

Sizlere neler sunabiliriz

Dünya Çapında Turizm

Özel Oteller

Aktarmasız Uçuşlar

24/7 Hizmet